Stempel | Paszport mikronacji

Ranking aktywności
za okres ostatnich 30 dni

Część danych jest ukryta na widoku mobilnym. Aby zobaczyć pełną tabelę, obróć telefon.

Personalia
1Heinz-Werner Grüner12706521199419281717407
2Ametyst Faradobus311289234011170
3Michał Jerzy Potocki0001325715000141
4Krzysztof Hans1000012900130
5Santiago Vilarte von Hippogriff014112126
6Federico031011105
7Alfred Fabian von Tehen-Dżek6530499
8Fatima von Hohenburg Marcjan-Choj…86591
9Maciej II8600086
10Michał Franciszek Lubomirski-Lise…6018461910081
11Enrique Sánchez Oviedo221513977
12Piotr vel Bocian026769
13Apolinary Montserrat62062
14Maurycy Orański-Nassau313061
15Helwetyk Romański0000542000000056
16Bruno Petrowicz Catalan3401829054
17Janusz Zabieraj0322153
18Ludwik Tomović10002002001951
19Antoni Kacper Burbon-Conti4848
20Maximilian von Stirlitz 041748
21Gagik Bagratuni00001329042
22Wilhelm Orański703542
23Joahim von Ribertrop0100050233041
24Norbert de Catalán4141
25Andrzej Swarzewski4040
26Orjon Surma03838
27Antoni Moskwicz van der Pohl360137
28Prokrustes03535
29Franklin Garamond0310031
30Severin Verwaltung-Esteladio3030
31Aleksander2900029
32Mikołaj Dreder0280028
33Kaspar Waksman-Dëter2727
34Bartosz von Thorn-Janiczek2525
35Hans von Krieg2424
36Samuel Radziwiłł91524
37Leszek van der Fryssau2323
38Maciej Gerwazy Lisewicz0106150022
39Mateusz Żmigrodzki02222
40Sebastian von Tauer1919
41Xavier Åsa01919
42Franz Leopold I1818
43Krzysztof Windsor1818
44Tomasz Liberi1818
45Józef Wilhelm Potocki002141017
46Zbyszko Gustolúpulo01616
47Aleksander Novak0000000012214
48Aurelio de Medici y Zep001400014
49Dominik Ostrogski01414
50Alfred de Ebruz13013
51Joanna Izabela1313
52Stefano Agostini1313
53Albert Fryderyk de Espada1111
54Bazyli Izaak von Hohenburg1111
55Konrad von Chamier-Gliszczyński1111
56Kwadratus Pihoel1111
57Artur Kardacz01010
58Avril von Levengothon01010
59Konrad Radziwiłł 1010
60Pio Maria de Medici (Giovanni III)01010
61Taddeo von Hippogriff-Piccolomini 0000009009
62Oswald Baskerville77
63Erik Otton von Hohenburg 55
64Cillian Saerucaeg33
65Piotr Pawłow30003
66Albert Jan Maat von Hippogriff22
67Adalbertus Pronobis von Hippogrif…11
68Fryderyk Orański-Nassau10001
69Kuba Hogh-Sedrovski11
70Natalia àla Triste v. H. dela Spa…11
71Torkan Ingawaar1001
72Adam Simon von Landsbergen-Petere…00
73Adam van der Chocheln Gilbert I00
74Albert Felimi-Liderski00
75Alicia Curie00
76Andy Sky00
77Anna Aldona Metzu000
78Anton Sokolov000
79Arkadiusz von Witcher00000
80Bajtuś00
81Baltazar Ahmad Aleksander Dostoje…000
82Bartosz Krasnal000
83Daniel January von Tauer-Krak00000
84Dawid Szczepański herbu Dołęga00
85Deemer Saviour00
86Ellonardo00
87Eradl Adrien Marcus Pius da Firen…00
88Filip I Gryf00000000000
89Franciszek Paderewski00
90Franz Joseph von Habsburg00000
91Grzegorz Szarak von Hohenburg0000
92Grzegorz Tomasz Czartoryski00
93Gustaw Fryderyk von Hippogriff00
94Halabanacha000
95Henryk Wespucci00
96Hewret z Gerwenu00000
97Hubert Sowa00
98Ignats Urban ik Ruth00000
99Ingvar Augustsson von Hagsen de l…000
100Ivan Kubasov-Wronsky00
101Iwan Koniew00
102Jakub Bronisz00
103Jakub Wiśniowiecki von Sarm00
104Janek Sapieha00
105Karolina von Lichtenstein000
106Magnum von Graudenz00
107Manuel de Aragón00
108Marko Ramius00
109Mateusz Wilhelm0000
110Metody Valašek00
111Michael Wittman 00
112Michał Kopiec00
113Mikołaj Patryk Dostojewski00
114Nicolaas Pieter0000
115Otton van der Berg00
116Piotr II Grzegorz000
117Piotr Jankowski000
118Pit Lankiet00
119Piwski Sroczyński00
120Robert Dąbski-Hans00
121Robert II Fryderyk000
122Ronon Dex000000000000
123Siergiej Arsienjew00
124Torgus Hosteen00
125Vladimir ik Lihtenštán00
126Wilhelm Mähnenwolf 00
127Wilk00
128Wojciech Hergemon00
129Władimir Iljicz Grenin0000

206

43

191

169

265

47

203

301

1094

195

98

62

66
2940

Dane Instytutu Statystyk Międzynarodowych — w tabeli są ujęte kraje, które należą do Stempla oraz do Instytutu Statystyk Międzynarodowych, dostarczając dane dzienne. W tabeli ujmowane są wszystkie paszporty zweryfikowane w poszczególnych krajach. Jeżeli Twojego nazwiska nie ma na liście, oznacza to, że Twój kraj nie dołączył do Instytutu Statystyk Międzynarodowych oraz do Stempla lub że nie dokonano skutecznej weryfikacji paszportu — do czego serdecznie zachęcamy.