Stempel | Paszport mikronacji

Ranking aktywności
za okres ostatnich 30 dni

Część danych jest ukryta na widoku mobilnym. Aby zobaczyć pełną tabelę, obróć telefon.

Personalia
1Heinz-Werner Grüner5131713852252481093816958
2Michał Jerzy Potocki890233147441887816
3Michał Franciszek Lubomirski-Lise…67032128212381930499
4Helwetyk Romański1910291110110700331
5Janusz Zabieraj13074312
6Taddeo von Hippogriff-Piccolomini 9210015776221286
7Ametyst Faradobus9043197100015274
8Aurelio de Medici y Zep3032141460267
9Prokrustes0249249
10Ludwik Tomović360484504146243
11Pio Maria de Medici (Giovanni III)7232239
12Bruno Petrowicz Catalan11161954226
13Joahim von Ribertrop0051200200251122185
14Piotr Pawłow3601143180
15Gagik Bagratyda1010141114167
16Filip I Gryf000006154000160
17Mikołaj Dreder015300153
18Józef Wilhelm Potocki22323930141
19Samuel Radziwiłł7463137
20Maurycy Orański-Nassau8833121
21Joanna Izabela112112
22Aleksander6541140111
23Piotr vel Bocian326799
24Santiago Vilarte von Hippogriff0147892
25Wilhelm Orański008888
26Norbert de Catalán8383
27Sebastian von Tauer8080
28Maciej II142902770
29Aleksander Novak000000067269
30Franklin Garamond0640165
31Adam van der Chocheln Gilbert I6363
32Krzysztof Hans00000560056
33Cillian Saerucaeg5050
34Konrad Woytowicz von Chamier-Glis…5050
35Andrzej Swarzewski4848
36Ronon Dex0004700001048
37Władimir Iljicz Grenin412447
38Zbyszko Gustolúpulo45045
39Severin Verwaltung-Esteladio4343
40Daniel January von Tauer-Krak2337042
41Ignats Urban ik Ruth2340036
42Alfred Fabian von Tehen-Dżek52833
43Vanderlei à la Triste von Hagsen …03030
44Wojciech Hergemon3030
45Franz Leopold I2929
46Maciej Gerwazy Lisewicz01701200029
47Bartosz von Thorn-Janiczek2828
48Kaspar Waksman-Dëter2828
49Artur Kardacz02727
50Dominik Ostrogski02626
51Erik Otton von Hohenburg 2626
52Hans von Krieg2525
53Pit Lankiet2424
54Baltazar Ahmad Aleksander Dostoje…1919
55Halabanacha01818
56Mateusz Żmigrodzki1818
57Torkan Ingawaar180018
58Avril von Levengothon01515
59Leszek van der Fryssau1414
60Apolinary Montserrat11011
61Vladimir ik Lihtenštán1010
62Gustaw Fryderyk von Hippogriff99
63Krzysztof Windsor99
64Alfred de Ebruz808
65Henryk Wespucci77
66Kuba Hogh-Sedrovski77
67Albert Jan Maat von Hippogriff66
68Franz Joseph von Habsburg40004
69Grzegorz Tomasz Czartoryski44
70Mokey Mokeyowski44
71Otton van der Berg33
72Antoni Moskwicz2002
73Fryderyk Orański-Nassau20002
74Hewret z Gerwenu00202
75Robert Dąbski-Hans22
76Albert Felimi-Liderski00
77Andy Sky00
78Anna Aldona Metzu000
79Antoni Kacper Burbon-Conti00
80Arkadiusz von Witcher00000
81Bajtuś00
82Bartosz Krasnal000
83Ellonardo00
84Eradl Adrien Marcus Pius da Firen…00
85Hubert Sowa00
86Iwan Koniew00
87Jakub Bronisz00
88Jakub Wiśniowiecki von Sarm00
89Janek Sapieha00
90Karolina von Lichtenstein000
91Magnum von Graudenz00
92Marko Ramius00
93Mateusz Wilhelm0000
94Metody Valašek00
95Mikołaj Patryk Dostojewski00
96Orjon Surma000
97Piotr II Grzegorz000
98Piotr Jankowski000
99Robert II Fryderyk000
100Siergiej Arsienjew00
101Tomasz Liberi00
102Torgus Hosteen00
103Wilhelm Mähnenwolf 00
104Wilk00

879

196

84

1110

30

1735

1148

1103

644

589

218

132
7868

Dane Instytutu Statystyk Międzynarodowych — w tabeli są ujęte kraje, które należą do Stempla oraz do Instytutu Statystyk Międzynarodowych, dostarczając dane dzienne. W tabeli ujmowane są wszystkie paszporty zweryfikowane w poszczególnych krajach. Jeżeli Twojego nazwiska nie ma na liście, oznacza to, że Twój kraj nie dołączył do Instytutu Statystyk Międzynarodowych oraz do Stempla lub że nie dokonano skutecznej weryfikacji paszportu — do czego serdecznie zachęcamy.