Stempel | Paszport mikronacji

Ranking aktywności
za okres ostatnich 30 dni

Część danych jest ukryta na widoku mobilnym. Aby zobaczyć pełną tabelę, obróć telefon.

Personalia
1Heinz-Werner Grüner27318222172220223599231918788
2Helwetyk Romański86005406468211625534787
3Ametyst Faradobus1551098226548012707
4Ronon Dex029900057000000356
5Andrzej Swarzewski3344338
6Karolina von Lichtenstein582320290
7Natalie Åsa Waksman-Dëter4660754101444262
8Ignats Urban ik Ruth31872560221
9Kaspar Waksman-Dëter209209
10Fatima Marcjan-Chojnacka4713341185
11Heinrich von Wattzau33542499183
12Andrew von Habsburg165165
13Piotr Pawłow1532000155
14Michał Franciszek Lubomirski-Lise…363321261102400151
15Federant Rockwell001911150135
16Maurycy Orański-Nassau90042132
17Ludwik Tomović2000600118315117
18Michał Jerzy Potocki02000245502400105
19Franklin Garamond0095060101
20Maciej II19582210100
21Santiago Vilarte von Hippogriff1276896
22Joahim von Ribertrop0240000614047091
23Krzysztof Hans10002800083
24Janusz Zabieraj067471
25Piotr vel Bocian03452169
26Albert Fryderyk de Espada61061
27Samuel Radziwiłł411758
28Bruno Petrowicz Catalan623045157
29Gagik Bagratuni00001936156
30Aleksander29260055
31Aleksander Novak012002000037354
32Apolinary Montserrat48048
33Maximilian von Stirlitz 293748
34Konrad von Chamier-Gliszczyński4444
35Pio Maria de Medici (Giovanni III)04444
36Teodozjusz Azoramath-Arped44044
37Wilhelm Orański962742
38Anastasia Windsachen4040
39Sebastian von Tauer4040
40Enrique Sánchez Oviedo12801939
41Arkadiusz Maksymilian3737
42Józef Wilhelm Potocki00016021037
43Krzysztof Windsor3737
44Bartosz von Thorn-Janiczek3434
45Oswald Baskerville3232
46Natalia àla Triste v. H. dela Spa…3131
47Alfred Fabian von Tehen-Dżek190726
48Norbert de Catalán2626
49Dominik Ostrogski02525
50Xavier Åsa117725
51Joanna Izabela2424
52Antoni Kacper Burbon-Conti2222
53Antoni Moskwicz van der Pohl0148022
54Bajtuś21021
55Franz Leopold I1919
56Maciej Gerwazy Lisewicz090406019
57Otton van der Berg1919
58Hewret z Gerwenu13003016
59Avril von Levengothon21113
60Bazyli Izaak von Hohenburg1313
61Leszek van der Fryssau1313
62Nikolaus Jägermeister1313
63Mateusz Żmigrodzki5712
64Tomasz Liberi1212
65Torkan Ingawaar110011
66Alfred de Ebruz10010
67Hans von Krieg1010
68Artur Kardacz099
69Karol Medycejski99
70Konrad Radziwiłł 99
71Henryk Wespucci77
72Orjon Surma437
73Stefano Agostini77
74Maximus Decimus Meridus66
75Gustaw Fryderyk von Hippogriff55
76Prokrustes044
77Eradl Adrien Marcus Pius da Firen…33
78Erik Otton von Hohenburg 33
79Rafael Amderio33
80Aurelio de Medici y Zep00020002
81Ingvar Augustsson von Hagsen de l…022
82Magnum von Graudenz22
83Mikołaj Dreder02002
84Albert Jan Maat von Hippogriff11
85Cillian Saerucaeg11
86Franz Joseph von Habsburg10001
87Severin Verwaltung-Esteladio11
88Zbyszko Gustolúpulo101
89Adalbertus Pronobis von Hippogrif…00
90Adam Simon von Landsbergen-Petere…000
91Adam van der Chocheln Gilbert I00
92Albert Felimi-Liderski00
93Alicia Curie00
94Andy Sky00
95Anna Aldona Metzu0000
96Anton Sokolov000
97Arkadiusz von Witcher00000
98Baltazar Ahmad Aleksander Dostoje…000
99Bartosz Krasnal000
100Daniel January von Tauer-Krak00000
101Dawid Szczepański herbu Dołęga00
102Deemer Saviour00
103Ellonardo00
104Filip I Gryf000000000000
105Franciszek Paderewski00
106Fryderyk Orański-Nassau00000
107Grzegorz Szarak von Hohenburg00000
108Grzegorz Tomasz Czartoryski00
109Halabanacha0000
110Hubert Sowa00
111Ivan Kubasov-Wronsky00
112Iwan Koniew00
113Jakub Bronisz00
114Jakub Wiśniowiecki von Sarm00
115Janek Sapieha000
116Jean Pierre Von Schmetterling Par…00
117Kuba Hogh-Sedrovski00
118Kwadratus Pihoel00
119Leszek Karakachanow Sr00
120Manuel de Aragón00
121Marko Ramius00
122Mateusz Wilhelm0000
123Metody Valašek00
124Michael Wittman 00
125Michał Kopiec00
126Mikołaj Patryk Dostojewski00
127Nicolaas Pieter0000
128Ola Marcjan-Chojnacka00
129Piotr II Grzegorz000
130Piotr Jankowski000
131Pit Lankiet00
132Piwski Sroczyński00
133Robert Dąbski-Hans00
134Robert II Fryderyk000
135Siergiej Arsienjew00
136Taddeo von Hippogriff-Piccolomini 00000000000
137Tarsycjusz Operar00
138Torgus Hosteen00
139Vladimir ik Lihtenštán00
140Wilhelm Mähnenwolf 00
141Wilk00
142Wojciech Hergemon00
143Władimir Iljicz Grenin00000

600

1483

8

251

35

91

2144

453

259

381

959

353

96

119

59
7291

Dane Instytutu Statystyk Międzynarodowych — w tabeli są ujęte kraje, które należą do Stempla oraz do Instytutu Statystyk Międzynarodowych, dostarczając dane dzienne. W tabeli ujmowane są wszystkie paszporty zweryfikowane w poszczególnych krajach. Jeżeli Twojego nazwiska nie ma na liście, oznacza to, że Twój kraj nie dołączył do Instytutu Statystyk Międzynarodowych oraz do Stempla lub że nie dokonano skutecznej weryfikacji paszportu — do czego serdecznie zachęcamy.